Advert
Advert
Advert

HÜDA PAR heyetinden Karaköprü esnafına ziyaret

HÜDA PAR Karaköprü İlçe Başkanı Faruk Polat ve beraberindeki heyet Karaköprü esnafını ziyaret ederek, sorun ve sıkıntılarını dinledi.

HÜDA PAR heyetinden Karaköprü esnafına ziyaret
HÜDA PAR heyetinden Karaköprü esnafına ziyaret adminGeçtiğimiz hafta gerçekleştirilen 2’nci Olağan Kongre ile HÜDA PAR Karaköprü İlçe Başkanlığına seçilen Faruk Polat, beraberindeki heyet ile esnafları ziyaret ederek, sıkıntı ve taleplerini dinledi.
Karaköprü ilçesi Karşıyaka Mahallesi Direkli Caddesi üzerinde bulunan esnafı tek tek ziyaret eden Polat, esnaf ve vatandaşın yoğun ilgisi ve teveccühüyle karşılaştı. 
Esnafın sorun ve sıkıntılarını not alan Polat, yaptıkları ziyaretlerde tespit ettikleri sorun ve mağduriyetleri rapor halinde yetkililere sunacaklarını söyledi. Esnaf ise yapılan ziyaretten dolayı Polat ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
“Esnaflarımıza yapılan bu ziyaretler onları sevindiriyor”
Yaptıkları ziyaretler sonrası bir değerlendirme yapan Polat, her hafta düzenli ve istikrarlı bir şekilde bu ziyaretleri yaptıklarını ve bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini söyledi.
Seçim zamanı gözetmeden ve oy endişesi taşımadan esnafları ziyaret ettiklerini sözlerine ekleyen Polat, “Uzun zamandan beridir merkez ilçelerimizde düzenli, istikrarlı ve sistematik bir şekilde esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Bugün de Karaköprü İlçemizin Karşıyaka Mahallesi Direkli Caddesi üzerinde bulunan esnafımızı ziyaret ettik. Esnaflarımıza yapılan bu ziyaret onları sevindiriyor. Herhangi bir seçim veya oy endişesi taşımadan Cuma’nın mübarek feyzinden, esnaflarımızın dualarından ve sözlerinden istifade ettik. Bazı caddelerimizde ikinci turlarımızın olduğunu görünce daha da seviniyorlar.” şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle