Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset HÜDA PAR Batman teşkilatından rektöre ziyaret

HÜDA PAR Batman teşkilatından rektöre ziyaret

HÜDA PAR Batman İl Teşkilatı, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdüsselam Uluçam'ı makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 17 Kasım 2015 Salı 11:16
HÜDA PAR Batman teşkilatından rektöre ziyaret

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Mehmet Emin Doğru ve İl Yönetiminden oluşan HÜDA PAR heyeti, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdüsselam Uluçam’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Üniversitenin Tıp Fakültesi talebi

Ziyarette bölgenin genel durumu, Batman Üniversitesi’nin durumu ve kat ettiği aşama ele alınıp karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu.

HÜDA PAR heyetinin ziyaretinden dolayı teşekkür eden Rektör Uluçam, Tıp Fakültesi için gerekli girişimlerde bulunduklarını belirterek, “Tıp fakültesi için belirlenen iki kriter var. Birincisi nüfusun 600 bin üzeri olması, ikincisi ise orada yeterli hastane ve sağlık kurumu olmamasıdır. Tıp fakültesi dışında eczacılık ve diş hekimliği fakülteleri için de girişimlerimiz var. Girişimlerimizi tamamladık şu anda TBMM alt komisyonunda bekliyor.  İş yöneticilere kaldı.” dedi.

Rektör Uluçam, Batman Üniversitesi’nin altyapı olarak iyi bir durumda olduğunu, yol, öğrencilerin ulaşım sorunları ve yurt sorunlarının çözülmesi için çaba harcadıklarını söyledi.

HÜDA PAR İl Başkanı Doğru da, Batman Üniversitesi’nde yapılan güzel hizmet ve çalışmaları gördüklerini belirterek, ihtiyaç olan yeni bölümlerin açılmasının önemine değindi.

Ziyaret karşılıklı iyi niyet temennileri ile son buldu. 

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Figen Yüksekdağ'ın vekilliği düştü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com