Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat HÜ Tarih Bölümü Öğrencilerinden Anlamlı Etkilik

HÜ Tarih Bölümü Öğrencilerinden Anlamlı Etkilik

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü öğrencileri doğu kültürünü yansıtan bir etkinlik düzenlediler.

Giriş Tarihi: 29 Mart 2014 Cumartesi 11:07
HÜ Tarih Bölümü Öğrencilerinden Anlamlı Etkilik

Tarih bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Gülşah Eser'in katkılarıyla düzenlenen etkinlikte, 90 tane Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü öğrencilerinin  hazırladığı yerel tatlı ve yemek çeşitleri konuklara ikram edildi.

Yöresel kıyafet ve sembolik çadırlarında sergilendiği etkinlik, Üniversite öğrencileri ve davetli konuklar tarafından büyük beğeni kazandı.

Başta Türkiye olmak üzere Azerbaycan, Kazakistan , Türkmenistan, Özbekistan ve Kırgızistan'ın tarih ve kültürünü yansıtan etkinlik ile ilgili konuşan Harran Ün. Fen Edebiyat Tarih Bölüm Bşk. Prof. Dr. Abdullah Ekinci; "Amacımız Türk dünyası kültürlerini yaşatmak ve Tarih Bölümü öğrencilerimize tarihi temsili olarak yaşatmak" dedi.

Haber/M.Guli Aslan www.balikligol.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com