Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa HÜ Ekonomi Kulübü Seçimini Yapıldı

HÜ Ekonomi Kulübü Seçimini Yapıldı

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2011 Çarşamba 22:31
HÜ Ekonomi Kulübü Seçimini Yapıldı

Harran Üniversitesi Ekonomi Kulübü Genel Kurul Toplantısını Ve Bu Yılki İlk Seçimini Yaptı

Harran Üniversitesinde bir grup gencin birleşerek kurduğu Harran Üniversitesi Ekonomi Kulübü Dün İlk Olağan toplantısını yaparak Başkan, Başkan Yardımcısı ve Denetim Kurulu üyelerini belirledi.

            Arş. Gör. İhsan Kuran’ın Gözetmenliğinde yapılan yönetim kurulu toplantısı Başkan, Başkan Yardımcıları Ve üyelerinin seçilmesiyle heyecan dolu anların yaşanmasına neden olurken,

Harran Üniversitesinde İlk Kulüp olma Özelliğini de Taşıyor.

Harran Üniversitesi Ekonomi Kulübü’nün dün gerçekleştirdiği genel kurul toplantısında başkan, yönetim kurulu ve denetim kurulunu belirlemiştir. Yapılan seçimler sonucunda başkanlığa Mehmet Lütfü KINAĞ getirildi. Başkanın ardından yapılan yönetim kurulu seçiminde başkan yardımcılığına Dilara YAVUZ, saymanlığa Yağmur AYDIN, yazmanlığa Gamze KAYA seçildi. Yedek üyeler ise Ömer TEKNAL, Mehmet Emin ÇETİN, İbrahim Halil KILIÇ getirildi. Denetim kuruluna ise asil üyeler; Nafiz ÖZDEMİR, Rukiye KARAHAN, yedek üye ise Meryem ÇELİK getirildi. Şenlik havasında geçen toplantıda Young Guru Academy ve Özlem Denizmen’le faaliyet ortaklığına karar verilmiştir. Harran Üniversitesi’ne yeni bir soluk getirecek olan Ekonomi Kulübü güçlü ve azimli kadrosuyla yapılmamış olanları yapacağa benziyor.

            Seçimlerin Ardından Harran Üniversitesi Ekonomi Kulübü’ne İlk Başkan olarak seçilen Mehmet Lütfü KINAĞ; “ilk başkan olmanın mutluluğunu yaşadığını ve kurulan Bu Kulübün Harran Üniversitesine ve Şanlıurfa’ya Çok büyük katkıları olacaktır.

            Biz Bugünden itibaren birçok etkiliklere imza atmayı planlıyoruz.

            Harran Üniversitesi denildiği zaman hiçbir sosyal aktiviteye sahip olmayan sadece yılda 1 seferliğine mahsus olan bahar şenliği etkinlikleri gelirken biz kulüp olarak okulumuzda okuyan öğrenciler için birçok etkinliklere imza atmayı planlıyoruz.”dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com