Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim HRÜ Sağlık Hizmetleri Myo’da Mezuniyet Heyecanı

HRÜ Sağlık Hizmetleri Myo’da Mezuniyet Heyecanı

Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2015-2016 Eğitim - Öğretim yılı sonunda dokuz programdan mezun olan öğrencileri için mezuniyet töreni düzenledi.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2016 Cuma 11:45
HRÜ Sağlık Hizmetleri Myo’da Mezuniyet Heyecanı

 

Harran Üniversitesi Yenişehir kampüsünde bulunan Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen mezuniyet Törenine Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Genel Sekreter Abdülhalim Dündar, Daire Başkanları, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hasan AKAN, Öğretim Elamanları, Öğrenciler ve çok sayıda öğrenci ailesi katıldı.

Törende konuşma yapan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, sağlık elemanlarının vazgeçilmez ve çok ihtiyaç duyulan elmanlar olduğunu söyledi.
İnsana hizmetin en kutsal hizmet olduğuna değinen Rektör Prof. Dr. Taşaltın; “ Sağlık Bölümü mezunları kolay iş bulan mezunlardır. Sizler buradan mezun olduktan sonra değişil sağlık kuruluşlarında yardımcı sağlık hizmetlerinde çalışacaksınız. Buradan almış olduğunuz güzel eğitimle iş hayatında insanlara yardımcı sağlıklı olmalarına büyük katkı sağlayacağına olan inancımla siz mezun öğrencilerimize yeni hayatlarınızda başarılar dilerim” diye konuştu.

Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Hasan Akan; düzenledikleri mezuniyet töreninde kendilerini yalnız bırakmayan Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın’a, Daire başkanlarına öğrenci ailelerine katılımlarından dolayı teşekkürle başladı.

Müdür olarak atandığı ilk yılında çeşitli etkinlikler ve akademik faaliyetler düzenlediklerini söyleyen Prof. Dr. Akan; “En önemlisi okulumuz, Rektörlüğün onayıyla kendine ait binasına taşınmasıyla daha rahat bir ortamda eğitim ve öğretim faaliyetlerinin yürütülmesi oldu. Ekip olarak büyük bir özveri ve gayretlerle eğitim çalışmalarımızı aksatmadan taşıma işlemlerini gerçekleştirdik. Bunun sonucu bugün yeni mezun olan öğrencilerimize, insanların çekinmeden hayatlarını teslim ettiklerinde, onların aldıkları eğitim ve edindikleri tecrübeyle gerekli müdahaleyi yapıp sağlıklarına kavuşmalarına katkıda bulunacaklarına güvenim tamdır. Mezun olan öğrencilerimizi tebrik eder yeni hayatlarında başarılı olmalarını dilerim” dedi.

Mezuniyet Töreninde öğrenciler adına yüksekokul birincisi bir konuşma yaptı. Öğrenciler hep birlikte mezuniyet andını okudular.

Mezun olan öğrencilerden dereceye girenlere plaket verilirken, diğerlerine başarı belgeleri verildi. Yaklaşık 2 saat süren program öğrenciler büyük bir coşku ve heyecanla mezun olmanın sevincini keplerini fırlatmasıyla mezuniyetlerini kutlayarak töreni sonlandırdılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com