Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye HİZBULLAH BAŞÖRTÜSÜ İÇİN DİRENİŞİNE GEÇİYOR

HİZBULLAH BAŞÖRTÜSÜ İÇİN DİRENİŞİNE GEÇİYOR

Giriş Tarihi: 24 Ekim 2010 Pazar 16:34
HİZBULLAH BAŞÖRTÜSÜ İÇİN DİRENİŞİNE GEÇİYOR

Başörtüsü sorununun çözüm aşamasına girmesinden sonra ilköğretim okullarında eş zamanlı olarak başlayan eylemler, şimdi de mitinglere taşınıyor. Eylemleri örgütlediği belirtilen Mustazaf Der’in Diyarbakır merkezli olmak üzere “Türban Allah’ın Emridir” mitingleri düzenleme kararı aldığı öğrenildi.

DİYARBAKIR’DA YÜZ BİN KİŞİLİK MİTİNG

Güneydoğu halkının hassas olduğu dini konuları seçerek toplu program ve mitingler düzenleyen örgüte ait dernekler, geçtiğimiz yıllarda Hz. Muhammet mitingi düzenlemiş ve onbinlerce kişinin katılımıyla Diyarbakır’da gövde gösterisi yapmıştı.

BÜTÜN EYLEMLER TEK MERKEZDEN PLANLI

Diyarbakır merkezli İkra Eğitim Sağlık Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği tarafından 13 Ekim günü yapılan yazı açıklamada, öğrenci velilerine okul yönetimlerine karşı kışkırtıcı bir tavır takınılması, okul yetkililerini müdahale ederek eğitim zorunluluğuna muhalefetten suç işlemeye mecbur bırakmaları tavsiyelerinde bulunuldu.

Kaynak: Star

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com