Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Hıncal; Defneye verdi veriştirdi

Hıncal; Defneye verdi veriştirdi

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2011 Cuma 11:17
Hıncal; Defneye verdi veriştirdi
Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Defne Joy Foster'ın bir gecelik macara için kocasını aldatırken öldüğünü yazdı. 18 aylık bebeğini bırakıp bekar bir erkeğin evinde sabahlamasına ateş püsküren Uluç, Foster'ı yerden yere vuran bir yazıyla okurların karşısına çıktı.

O GECE TANIŞTIĞI ERKEĞİN EVİNE KOŞTU

Defne'nin ani ve erken ölümü üzerine çok şey yazıldı ama böylesini kimse yazmamıştı. Polemik ustası Uluç, eleştiri oklarını hiç çekinmeden Foster'a yöneltti, sözünü sakınmadı. Söyledikleri medya dünyasında yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyecek.
SU TESTİSİ SU YOLUNDA KIRILDI

Medyada yazılmayanı, konuşulmayanı dillendiren Uluç, yazısının finalinde "kimse benden saygı duymamı beklemesin" diyerek sözlerini şöyle tamamladı:

"Ortada çok açık, çok seçik bir "İhanet" var.. Hem de aşk aldatması bile değil. Bir gecelik macera/ One night stand için, aldatılan bir koca ve unutulan bir bebek..
Ölmüş.. Allah rahmet eylesin..
Ama böyle bir insana, öldü diye saygı duymamı kimse benden beklemesin..
Kimse de, onu Azize ilan ederek, gençliğin önüne "Rol model" diye koymaya kalkmasın..
Defne Joy Foster'in ölüm sebebi bilinmiyor..
Astım hastasıymış. Fena halde sarhoşmuş. Bilinen o.. Alkol mü?. Son zamanlarda zararı bilimsel araştırmalara konu olan, bir nevi doping, enerji içeceklerinin aşırı kullanılması mı?. Uyuşturucu mu?. 10 gün içinde Adli Tıp gerçeği açıklayacakmış.. Öğreneceğiz.
Ama benim görüşüm değişmeyecek.
Defne'nin ölümü tipik bir "Su testisi, su yolunda kırıldı" olayıdır!.."
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com