Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Hilvan'da, Milli İrade ve Demokrasi Nöbeti devam ediyor

Hilvan'da, Milli İrade ve Demokrasi Nöbeti devam ediyor

Demokrasi Nöbeti'ni sürdüren kalabalığa hitap eden Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, 'Hiçbir güç bu ülkenin birlik ve bütünlüğüne kast edemeyecek' dedi.

Giriş Tarihi: 4 Ağustos 2016 Perşembe 16:31
Hilvan'da, Milli İrade ve Demokrasi Nöbeti devam ediyor

Darbe girişiminden bu yana Milli İrade'ye sahip çıkan Hilvan, Demokrasi Nöbetine devam ediyor. Her gün yüzlerce kişinin doldurduğu 100. Yıl Meydanı'nda okunan Kuran- Kerim, sala, tekbir ve ilahilerle Demokrasi Nöbeti'ni sürdüren kalabalığa hitap eden Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, 'Hiçbir güç bu ülkenin birlik ve bütünlüğüne kast edemeyecek' dedi.

Kuran-ı Kerim'in okunduğu ve duaların edildiği 100. Yıl Meydanı'nda toplanan yüzlerce kişiyle beraber Demokrasi Nöbeti'ne devam eden Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık;

'Türkiye'nin bölünme hesaplarını yapan Amerika ve Avrupa Ülkeleri'nin kirli emellerine hizmet etmiş, onların kirli planlarını uygulama yoluna girmiş olan piyonlar, ne yazık ki bu kahraman milletin direnişi karşısında darmadağın olmuşlardır. Canlarını hiçe sayarak; Türkiye'nin geri gitmesini istemeyen vatansever halkımız, en büyük servetleri olan canlarını bir an bile düşünmeden siper etmiş ve bu hain darbe planlarını boşa çıkartmıştır. Bu nedenle, bu kahraman halkla ne kadar övünsek azdır. Böyle kahraman bir toplum içinde yaşamaktan büyük bir onur ve gurur duyuyorum'.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com