Advert
Advert
Advert

Hilvan'da Halk Buluşmaları

Ramazan Ayı'nın başından beri merkez ve kırsal mahallelerde başlattığı 'Halk Buluşmaları'nı sürdüren Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, ‘vatandaşın sorunu yerinde görmek ve onlardan dinlemek çözüme bir adım daha yakınlaştırıyor’ dedi.

Hilvan'da Halk Buluşmaları
Hilvan'da Halk Buluşmaları admin

Belediye meclis üyeleriyle birlikte ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde ziyaretlerini sürdüren Bayık, mübarek Ramazan Ayı'nın maneviyatını hep birlikte yaşamak maksadıyla, yol arkadaşlarımızla birlikte her akşam bir kırsal mahallemizde teravih namazını eda ettikten sonra bir arada buluşuyor ve sohbet ediyoruz. Yaptığımız bu buluşmalar çerçevesinde kırsal mahalle sakinlerinin sorunlarını görerek ve yaşayarak dinliyoruz. Yerinde görmüş olduğumuz sorunları, Büyükşehir Belediyesi ve Hilvan Belediyesi'nin imkanlarıyla çözümle sonuçlandırmaya çalışıyoruz' dedi. 

Ramazan Ayı ile birlikte maneviyatın daha farklı bir hal aldığını ifade eden Bayık;
Her zaman birlik ve beraberlik içinde yaşamasını seven ve bir arada yaşamak isteyen bir toplumuz. Bu birliktelik ruhu, mübarek Ramazanla birlikte bizi birbirimize kenetleyecektir. İster içerde olsun, ister dışarıda olsun, hiçbir güç bizim bir arada yaşamamıza ve aramıza farklılık koymasına gücü yetmeyecektir' dedi.

Hilvan ilçesi Hilvan haberleri Hilvan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle