Advert
Advert
Advert

Hilvan'da AK Gençlerle iftar

Hilvan'da AK Gençlerle iftar
Hilvan'da AK Gençlerle iftar

Şanlıurfa AK Parti Gençlik Kolları ve il yönetiminden oluşan bir heyet Hilvan’da iftar yemeğine katıldı.

 

Hilvan Belediyesi tarafından organize edilen geleneksel iftar yemeğinden önce Hilvan AK Parti Gençlik Kolları ve il yönetimini ziyaret ederek bir dizi görüşmede bulundular.

 

Ardından Hilvan Belediye başkanı Aslan Ali Bayık ve ilçe teşkilatı ile birlikte Atatürk 100. Yıl parkında geleneksel iftar yemeğinde Hilvanlılarla bir araya gelerek iftar açtılar. Heyet, ilçede belediye tarafından yapılan ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Şuana kadar yapılan çalışmaların yerinde ve başarılı olduğunu belirterek “ 12 Haziran genel seçimlerinde Hilvan büyük bir katılım göstererek partimize büyük destek verdi. Bugün Hilvan’da yaptığımız gezi ve ziyaretlerde verdikleri desteğin karşılıksız kalmadığını ve büyük hizmetler yapıldığını gördük. Bu da Hilvan’ın farklılığını apaçık bir şekilde ortaya koymaktadır. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Şanlıurfa AK Parti il yönetimi ve gençlik kolları olarak Hilvanlıların hizmetinde olacağız. Hilvanlılar, çalışkan, istekli ve dürüst bir başkana sahip oldukları için gerçekten çok şanslı. Belediye başkanımız Sayın Aslan Ali Bayık gerçekten de Hilvan sevdalısı bir insan. Şimdiye kadar yaptığı çalışmalarından dolayı kendisini tebrik eder bundan sonraki  çalışmalarında başarılar dileriz “ dediler.

 

 

Hilvan’da geleneksel iftar yemeğine Şanlıurfa AK Parti gençlik kollarından Vedat Özkaya, Av. Vehbi Beyaz, Av. İsmail Demirbaş, Halit Direkli, Mehmet Çalışkan, Mehmet Demir, Ekrem Özaydın ve Metin Baydilli ile birlikte il yönetiminden Mehmet Eriten ve Erdal Deniz katıldı.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle