Advert
Advert
Advert

Hilvan'a Mini Gençlik Merkezi

Hilvan Belediyesi'nin girişimleriyle Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Hilvan'a yaptırılan örnek Mini Gençlik Merkezi projesinde sona doğru gelindi.

Hilvan'a Mini Gençlik Merkezi
Hilvan'a Mini Gençlik Merkezi admin

 


Yeni Mahalle'de yaptırılan ve temelinde eğitimi ve meslek edindirme kurslarının verilmesi planlanan, bir yandan da mahallede sanatsal eğitim almak isteyenlerin merkezi  haline gelecek projenin uygulandığı inşaat alanını inceleyen Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılan bu proje Türkiye'de bir ilk olma özelliğini taşımaktadır dedi.
Belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarı ve esnaflarla birlikte incelemede bulunan Bayık, amacımız Yeni Mahallemizde her yönüyle gelişime açık gençleri sosyal ve sanatsal aktivitelere kazandırmaktır. Bu vesile ile Bakanlığımızca ilçemize kazandırılan Mini Gençlik Merkezi'nin Hilvan'a ve Hilvan gençlerine hayırlı uğur olmasını dilerim şeklinde konuştu.
Türkiye'de ilk defa uygulanan Mini Gençlik Merkezi'ni Hilvan'a kazandırılması noktasında Hilvan Belediyesi'nin büyük katkıları olduğunu ifade eden Yeni Mahalle Muhtarı Mahmut Düşen, Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'a teşekkür etti. 

Hilvan Belediyesi Mini Gençlik Merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu