Advert
Advert
Advert

HİLVAN VE SİVEREK İLÇELERİNDE BAYRAMLAŞMA

AK Parti’nin Şanlıurfa’nın Hilvan ve Siverek İlçelerinde düzenlediği Bayramlaşma törenini vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

HİLVAN VE SİVEREK İLÇELERİNDE  BAYRAMLAŞMA
HİLVAN VE SİVEREK İLÇELERİNDE  BAYRAMLAŞMA


Günün ilk bayramlaşma töreni, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti Hilvan İlçe Başkanı Hanif Düzme, İl Başkan Yardımcıları, Mehmet Eriten, Emin Baylan  Hilvan Koordinatörü Mahmut Akar, belediye meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla Hilvan Belediyesi çay bahçesinde düzenlendi.

Burada konuşan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, 10 Ağustosun önemine değindi.
Eğilmez konuşmasında; “Bu bayramı buruk bir şekilde kutluyoruz. Filistin'de Gazze' de yaşanan insanlık dramına ve katliamları herkes sessiz kalmış izliyor. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan başka dünyada İslam devleti olan hiç bir ülkenin liderinden ses çıkmıyor. Biz de diyoruz ki Gazze için, Filistin için, Irak, Suriye, Mısır ve insanlık için bu seçim çok önemli. 10 Ağustos’ta yapacağınız tercih çok önemli. Tüm Hilvanlıların Bayramını bir kez daha tebrik ederken, oyunuza ve sandıklarınıza sahip çıkmanızı istiyorum” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık birer selamlama konuşması yaptığı bayramlaşma töreni yaklaşık iki saat sürdü.

SİVEREK AK PARTİDE BAYRAMLAŞMA
İl Başkanı Av. Yusuf eğilmez Başkanlığındaki AK Parti Heyeti Hilvan’daki Bayramlaşma töreninden sonra Siverek AK Parti İlçe binasında düzenlenen bayramlaşmaya katıldılar.

 İlçenin Camikebir Mahallesi güney caddesi üzerinde bulunan Siverek AK Parti ilçe binasında gerçekleşen bayramlaşmaya Şanlıurfa milletvekili M. kasım Gülpınar, Şanlıurfa Ak Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez,  Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, ilçe Başkanı İlhan Çelik, Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık, İl Başkan Yardımcıları, Mehmet Eriten, Emin Baylan  Hilvan Koordinatörü Mahmut Akar ve çok sayıda vatandaş katıldılar.
Bayramlaşmada kısa bir konuşma yapan Şanlıurfa milletvekili M Kasım Gülpınar “Bu bayramlaşmamızın ayrı bir özelliği bizim için güzelliği var. tabii biliyorsunuz siyasette çeşitli merhaleler var, belediye seçimlerinde bu merhalelerden bir tanesiydi. Allaha çok şükür bunları hep birlikte Siverek halkının desteği ile sizlerin desteği ile sizlerin duasıyla, arkadaşlarımızın da gayretleri ile Resul Yılmaz kardeşimizi Belediye Başkanı olarak geçen bayramdan farklı bir şekilde yanımızda farklı bir şekilde ağırlamaktayız. Bugün kendisi partimizin aslında özel konuğu çünkü ilk defa Siverek’te ak parti çatısı altında bir Belediye Başkanı Siverekli hemşerileri ile burada bayramlaşacak” dedi.

Bayramlaşma törenine katılanların bayramını tebrik eden  İl Başkanı Av. Yusuf  Eğilmez, sivereklilerden 10 Ağustos’ta rekor oy beklediğini söyledi.
Eğilmez; “Siverek’ten Cumhurbaşkanımızı seçeceğimiz 10 Ağustos’ta rekor oy bekliyoruz. Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdona’a vereceğiniz oyla rekor kıracağınıza inaniyorum. Bir kez daha hepiniz bayramını tebrik ediyorum. Bayramın insanlığa huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Bayramlaşmaya gelen Siverek bedensel engelliler basketbol takımı sporcuları Siverek ak parti ilçe başkanı İlhan Çelik’e takımlarına verdiği destekten dolayı plaka et takdim ettiler.
Buradaki Bayramlaşma da yaklaşık iki saat sürdü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler