Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Hilvan Meslek Yüksek okulu yapımı devam ediyor

Hilvan Meslek Yüksek okulu yapımı devam ediyor

Rektör Mutlu İnşaatı Devam Eden Hilvan Meslek Yüksek Okulunda İncelemelerde Bulundu.

Giriş Tarihi: 15 Ağustos 2013 Perşembe 21:36
Hilvan Meslek Yüksek okulu yapımı devam ediyor


İlçe Meslek Yüksek Okullarının sorunlarının mekân sıkıntıları bitirilmesi hususunda girişlerde bulunan  Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim Halil Mutlu,geçtiğimiz şubat ayı içersinde temeli atılan ve Medical Park Hastaneleri tarafından  yapılarak, hibe edilen Hilvan Meslek Yüksek Okulu inşaatını gezerek incelemelerde bulundu.
Üniversite Yapı İşleri Teknik Daire Başkanı ve Mühendislerden oluşan bir ekiple incelemelerde bulunan Rektör Mutlu, Yüksek Okul Müdürü Doç.Dr. S.Ahmet Oymak’tan bilgiler aldı.
Kaba inşaatı bitmiş olan inşaatın yeni eğitim ve öğretim yılına yetiştirilecek olması ayrı bir heyecan yarattı.
Konu ile alakalı açıklamada bulunan Üniversite Rektörü Prof.Dr. İbrahim Halil mutlu “İlçe Meslek Yüksek Okullarının mekân sorunlarının çözülmesi noktasında çaba sarf ediyoruz, bu ilçelerden biride Hilvan Meslek Yüksek okuluydu.
Buradan teşekkürü borç bildiğim Medical Park Hastaneleri yönetim kurulu başkanı sayın Dr. Muharrem ince’nin bizlere tamamlayıp hibe edeceği yüksek okul inşaatın sekiz ay gibi kısa bir zamanda bitirilip, yeni eğitim ve öğretim yılına yetiştirilecek olması ayrıca sevindiricidir.
Bu hususta emeği geçen Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr. Ahmet oymak ve Medical Park Hastaneleri temcilerine teşekkür ederim .”Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com