Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Hilvan Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlilerinden Bilgi Evine Destek Ziyareti

Hilvan Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlilerinden Bilgi Evine Destek Ziyareti

harran üniversitesi Hilvan Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlilerinden Bilgi Evine Destek Ziyareti

Giriş Tarihi: 7 Ekim 2016 Cuma 17:01
Hilvan Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlilerinden Bilgi Evine Destek Ziyareti

Harran Üniversitesi Hilvan Meslek Yüksek Okulu öğretim görevlileri, Hilvan Belediyesi Bilgi Evi'nde LYS ve KPSS hazırlık kursu gören sınav adaylarına destek ziyaretinde bulundu.

Hilvan Meslek Yüksek Okulu olarak, öğretim görevlilerinin kariyer günü düzenleme kararı aldıklarını ve aldıkları karar kapsamında üniversiteye hazırlanan adaylar için gelecekte en iyi şekilde karar alma noktasında yardımcı olacaklarını belirtti.

Yaptıkları ziyarette, üniversite adaylarına birer rehber olmak istediklerini belirten Harran Üniversitesi Hilvan Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Hatice Parmaksız, düzenleyecekleri kariyer günleri kapsamında öğrencilerle birebir yakın diyalog içerisinde olup; yapacakları tercihleri doğru yönde yapabilmeleri için diğer öğretim görevlisi arkadaşlarıyla birlikte hareket edeceklerini belirtti.

Parmaksız;
'Öğretim görevlisi arkadaşlarımızla birlikte hareket edip, Hilvan Bilgi Evi'nde üniversiteye hazırlanan kardeşlerimize faydalı birer rehber olabilmek adına Hilvan Meslek Yüksek Okulu ve Harran Üniversitesi Osman Bey Kampüsü'nde zaman zaman bir araya gelip çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz. Amacımız, bu kardeşlerimizin üniversite ortamını daha yakından tanımaları ve bu yönde hazırlanmalarını sağlamaktır' dedi

1. Konuşmacı:
Harran Üniversitesi Hilvan Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Hatice Parmaksız
2. Konuşmacı
Harran Üniversitesi Hilvan Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Serap Ateş

NOT: Görüntülerin sonunda sessiz olan bazı VTR ler var. Detay amaçlı gönderilmiştir.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com