Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Hilvan İçme Suyu Tesisi Tam Kapasitede

Hilvan İçme Suyu Tesisi Tam Kapasitede

Şanlıurfa Hilvan ilçesinde yıllarca yaşanan içme suyu sıkıntısını kurmuş olduğu İçme Suyu Arıtma Tesisi ile tarihe gömen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, modern tesisin kapasitesinden dolayı oluşan enerji açığına kalıcı çözüm buldu.

Giriş Tarihi: 9 Ağustos 2016 Salı 15:54
Hilvan İçme Suyu Tesisi Tam Kapasitede

Hilvan'da içme suyu sağlayan bu dev tesisin enerji kesintileri sebebiyle oluşan enerji açığından dolayı tam randıman alınamıyordu. Bu kapsamda oluşan su kesintilerine çözüm bulmak için Jeneratör altyapısı sağlamlaştıran Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, oluşan enerji kesintilerinin önüne geçti.

Tesisin güçlenilmesi ve daha uzun ömürlü olması için motopomp ve dalgıçların bulunduğu iskele yapısını da güçlendiren Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, modern tesisin tüm sorunlarını tamamlayarak ilçeye kalıcı hizmetler gerçekleştirdi.
Çalışmaları incelen Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Kızılelma, sürdürülen çalışmaları denetledi.

Öte yandan Hilvan kent merkezinde bulunan 3 bin tonluk su deposuna 17 bin metre içme suyu hattıyla taşınarak maliyetsiz ve kaliteli bir şekilde ilçe halkının hanelerine ulaşıyor.

YORUMLAR
  • yorum2016-08-10 01:26:26Vedat

    Tüm hilvanlılara hayırlı uğurlu olsun hilvan halkı en güzelini hak edendir..emeği geçen tüm abilere tşk edrm. Tabi ahmet ustamada çokk tşk edrm bu arada şıksın ustaaa...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suruç'da Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor-GÖRÜNTÜLÜ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com