Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Hilvan çiftçilerine traktör hizmeti

Hilvan çiftçilerine traktör hizmeti

Hilvan’da Vali Güvenç ve beraberindekiler RTS traktör bayisinin açılışına katıldılar. Hilvan çiftçisine hizmet verecek traktörler satışa sunuldu.

Giriş Tarihi: 14 Nisan 2012 Cumartesi 08:54
Hilvan çiftçilerine traktör hizmeti
Daha sonra SODES kapsamında açılan YGS kursunu ziyaret ede Vali Güvenç, burada eğitim gören gençlerle sohbet etti.Kendilerinin 24 saat çalıştığını ve gençlerden çok çalışmalarını isteyen Vali Güvenç, “Eski devirler geçti. Eğer çalışmazsak mücadele etmezsek ayakta kalamayız. Dünya artık bir köy haline geldi. Sizler Londra’daki Berlin’deki gençlerle rekabet etmek için hazırlanıyorsunuz.  Düğmeye basıyorsun, Hindistan’ı, Newyork’u görüyorsun. Müthiş bir köyleşme var. Bu dünyada da var olmak için çok çalışmamız ve kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. Boş işlerle uğraşmayıp bilgiyi teknolojiyi ileri seviyede kullanmamız gerekiyor. İyi meslek sahibi olmak gerekiyor. Artık bir üniversite bitirmek de tek başına işe yaramıyor” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com