Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Hilvan Belediyesinden sevinç kurbanı

Hilvan Belediyesinden sevinç kurbanı

Giriş Tarihi: 11 Ağustos 2011 Perşembe 13:01
Hilvan Belediyesinden sevinç kurbanı

Hilvan belediyesi, makine ikmal bölümüne bir yenilik daha getirdi. İlçedeki yer altı ve yerüstü çalışmalarını destekleyecek olan yeni ekskavatör ve hafriyat işleri için iki yeni araç aldı.

Belediyenin hizmet ağını genişletmek ve temel makine ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla alınan hafriyat amaçlı iki büyük taşıyıcı araç ile yer altı kazı işleri ve yer üstü zemin düzenlenmesi için ekskavatör alındı.

Belediye makine ikmal bölümündeki eksiklikleri gidermek amacıyla alınan yeni ekipmanların açılışına belediye başkanı Aslan Ali Bayık, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı. Açılışta hayırlı olması amacıyla kurban kesildi. Yeni ekipmanın açılışında konuşan Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık “ İlçemiz her geçen gün gelişmekte ve bu gelişime paralel olarak ihtiyaçlar artmaktadır. Hizmetlerin zamanında yapılması için birtakım eksikliklerimiz vardı. Bu eksiklikleri peyderpey gideriyoruz. Bugün için acil ihtiyaç olan iki büyük taşıyıcı araç ve bir adet ekskavatör aldık. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun. Bundan sonraki süreçlerde ihtiyacımız olan ekipmanı yenileyecek ve araç filomuza yenilerini ekleyerek hizmet ağımızı genişleteceğiz” dedi.

Makine ikmal bölümüne alınan yeni araçların açılışında kesilen kurban, belediye tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde kullanılarak misafirlere ikram edildi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

CHP'li Murat Yazar'dan Urfa'ya cihaz alın çağrısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com