Advert
Advert
Advert

Hilvan Belediyesinden Gençlere Destek

Hilvan belediyesi köylerde sportif faaliyetleri geliştirmek amacıyla ilçeye bağlı Gölcük köyü futbol takımına spor malzemesi desteğinde bulundu.

Hilvan Belediyesinden  Gençlere Destek
Hilvan Belediyesinden  Gençlere Destek

Rutin köy ziyaretlerini sürdüren Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, gittiği Gölcük köyünde köy gençlerinin kendisine köyün futbol takımı için destek istediğini belirtti. Gençlerin bu isteklerini geri çevirmeyen Bayık, önce köyün ortak malı olarak kullanılan alanda futbol sahasını düzenledi ardından köyün futbol takımını iftar için evinde ağırlayan Bayık futbolculara forma, futbol ayakkabısı ve diğer malzeme temininde bulundu.

 

Evinde ağırladığı sporculara formaları dağıtan Bayık" İlçemizin en büyük köylerinden olan ve genç nüfusun yoğunlukta olduğu Gölcük Köyü gençleri belediyemizden köyün futbol takımına destek olmamızı istediler. Bu isteklerini dikkate alarak ve köylerdeki sportif faaliyetleri geliştirmek amacıyla önce saha düzenlemeleri hazırlıklarına başladık. Saha zemini çevre düzenlenmesi yaptıktan sonra da gençlerimizin futbol için gerekli malzemelerini temin ettik" dedi.

 

Gençlerden büyük beklentilerinin olduğunu belirten Bayık,genç futbolculara başarılar diledi.

Şanlıurfa ve ilçelerinde Sosyal belediyecilik yönüyle ön plana çıkan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık "Üretkenliğiyle ön plana çıkmış olan Gölcük köyüne taziye evi ve kadın kültür merkezinin de bütün ihtiyaçlarını karşıladık. Bundan sonra da ihtiyaç durumunda bu tür yardımlarımızı sürdüreceğiz" dedi.

 

Genç sporcular kendilerine destek çıktığı için Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'a teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı