Advert
Advert
Advert

Şanlıurfa Hilvan’da Bayramlaşma

Kurban Bayramı münasebetiyle, Hilvan’da bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Hilvan’da Bayramlaşma
Şanlıurfa Hilvan’da BayramlaşmaHilvan Belediye Çay Bahçesi’nde gerçekleşen bayramlaşmaya, Hilvan Kaymakamı Ahmet Özay, Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti İlçe Başkanı Hanif Düzme, Cumhuriyet Savcısı Abbas Arınan, Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı İsmail Tarım, Emniyet Müdürü Mümin Özmen, İlçe Müftü Vekili Mahmut Akşahin ve STK başkanları ile vatandaşlar katıldı.

Duaların okunmasıyla başlayan bayramlaşma programında konuşan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Türkiye başta olmak üzere Ortadoğu İslam coğrafyasında yaşanılanları dikkat çekerek barışın, kardeşliğin ve huzurun önemine değindi.

Bayık, 15 Temmuz’da yaşanılanları örnek göstererek, birlik ve beraberliğimize kast edecek hiçbir kalkışma ve girişime asla izin vermeyeceğiz. Çünkü bu millet, 15 Temmuz’da ne olduğunu, kim olduğunu ve nasıl bir inanca sahip olduğunu bütün dünya açık bir şekilde gösterdi’ dedi.

Yoğun ilgi gösterilen bayramlaşma programında konuşan Hilvan Kaymakamı Ahmet Özay, ‘ Çocuklarımızın huzurlu yarınlar yaşayabilmesi için canımız ve cananımız bildiğimiz bu memlekette devlet olarak elimizden gelen her gayreti sarf ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz’ dedi.

Hilvan Belediye başkanı Aslan Ali Bayık, halk ile gerçekleştirilen bayramlaşmanın ardından, Hilvan’daki kanaat önderlerini evlerinde ziyarete ederek bayramlarını kutladı.

Hilvan Belediye Çay Bahçesi gerçekleşen bayramlaşmaya Hilvan Kaymakamı Ahmet Özay Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık AK Parti İlçe Başkanı Hanif Düzme Cumhuriyet Savcısı Abbas Arınan Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu