Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Hilton oteli, Şanlıurfa'ya ağaç dikecek

Hilton oteli, Şanlıurfa'ya ağaç dikecek

Orman fakiri Şanlıurfa’ya bir katkı da Yeniyıla, Hilton Garden Inn otelinden geliyor. Hilton Garden Inn; “2012 için yeni umutlar ve gelecek için yeni fidanlar ekerek gireceğiz” dedi.

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2011 Salı 11:41
Hilton oteli, Şanlıurfa'ya ağaç dikecek
Dünyaca ünlü Hilton otellerin 3.cüsünü Şanlıurfa’da açan Hilton Garden Inn’den yapılan açıklamada; “ Hilton Garden Inn Şanlıurfa olarak, biz geçen 8 aylık kısa sure içerisinde bile Urfa’ da olmaktan büyük keyif aldık ve madem bu kadar ilgi ile karşılandık; bizim de bu güzel şehirde yapmamız gereken şeyler olduğunu düşündük ki; açıldığımızdan bu güne birçok sosyal projenin içerisinde olmaya özen gösterdik.

 

Bu nedenle ilk olarak, ‘’Dünyada dikili bir ağacınız olsun ‘’ diyerek, yarınlarımıza bırakabileceğimiz bir kalıcı eser olsun istedik ve Hilton Garden Inn - Hatıra Ormanı oluşturmaya karar verdik.

Her yılbaşında, heryerde gördüğümüz gibi çam ağaçlarını keserek, bir günlük eğlencelerimiz için kullanmak yerine, şuanda lobi alanımızda gördüğünüz şekilde, onları canlı bir şekilde koruyarak, yeniyıla bizimle girmek isteyen bütün misafirlerimiz adına dikilen herbir ağacın, başlatılacak büyük bir çalışmanın, ön ayağının olacağına inandık” dedi.

Hilton Garden Inn ağaç dikimine 2012’de start verecek.
www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vali Tuna'dan Suriyelilere çağrı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com