Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat HİLİM DER kuruldu

HİLİM DER kuruldu

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde Hilvan İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (HİLİMDER) kuruldu.

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2014 Salı 08:30
HİLİM DER kuruldu

Ş Hilvan ilçesinde Hilvan İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (HİLİMDER)  kuruldu.

Merkezi Hilvan’da bulunan dernek,  Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Altun başkanlığında kuruldu.

Derneğin yönetim kurulu üyeleri ise, Yusuf Gün, Ahmet Dartal, Abdullah Beyaz,  Abdulcelil Kaya, İsmet İpar ve Mehmet Can Yardımcı oldu.

Konuyla ilgili olarak konuşan Başkan Mehmet Altun, ‘’Derneğimizin amacı, Hilvan İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları arasında kaynaşmayı sağlamak, Hilvan’ın eğitim ve kültür ortamına katkı sağlamak, il ve ilçe genelinde tüm kültürel ve sosyal etkinlikleri düzenlemek ve insani yardım faaliyetlerini sağlamaktır. Ayrıca, Hilvan’dan başlayarak tüm Türkiye genelinde manevi kalkınmanın sağlanması adına eğitim, kültür, spor, sanat ve insani yardımlaşma faaliyetlerinin sivil inisiyatif bazında gerçekleşmesi; bu bağlamda bireyin sivil toplumculuk noktasında gelişimi; özelde Hilvan genelde Türkiye ve bulunduğu coğrafyanın manevi, siyasi, iktisadi ve insan merkezli yükselmesini sağlayacak projeler yapmak ve teşkilatı ile bunları uygulamaktır.’’ dedi.

Altun, en kısa zamanda genel kurul toplantısını gerçekleştirip, gerekli kurul ve komisyonları oluşturarak, aktif bir şekilde çalışmalara başlayacaklarını belirtti.   (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihayet Eyüp Nebi makamına el attılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com