Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem hijyen kurallarına uymayan fırınlara ceza

hijyen kurallarına uymayan fırınlara ceza

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde hijyen kurallarına uymayan iki fırına para ve teşhir cezası verdi.

Giriş Tarihi: 5 Eylül 2014 Cuma 15:54
hijyen kurallarına uymayan fırınlara ceza

Siverek Belediyesi zabıta ekipleri tarafından hijyen kurallarına uymadığından dolayı iki fırına para ve teşhir cezası verildi. 

Zabıta ekipleri tarafından daha önce yapılan denetimlerde hijyen kurallarına uymadığından dolayı uyarılan iki fırıncı yapılan ikinci denetimde hijyen koşullarına uymadıkları tespit edilerek haklarında tutanak tutuldu. Her iki fırına toplamda 378 TL para cezası ve bu fırınların belediye web sitesinden teşhir edilmesine karar verildi.

 Konuyla ilgili açıklama yapan belediye başkan vekili Ramazan Baylan, halkın sağlığıyla oynamaya hiç kimsenin hakkının olmadığını belirterek, “Kuralara uymayan esnaflar hakkında para cezasıyla birlikte örnek teşkil etmesi açısından ceza alan işyerlerini belediye web sayfasında halka duyuracağız” dedi. (Abdurahman Uğurlu-İLKHA)

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com