Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Hiç görmediği babasından 35 yıldır haber yok

Hiç görmediği babasından 35 yıldır haber yok

Yaklaşık 35 yıl önce Ankara ?Sivas arasında meydana gelen tren kazasında babasından haber alamadığını belirten gözü yaşlı kadın, yetkililerden yardım bekliyor.

Giriş Tarihi: 29 Aralık 2014 Pazartesi 14:43
Hiç görmediği babasından 35 yıldır haber yok

5 yıl önce Ankara-Sivas tren yolunda meydana gelen tren kazasında babasının yanarak can verdiğini  kendilerine iletildiğini söyleyen Yıldız Alpdağtaş babasının kazada öldüğüne dair hiç bir delilin olmadığına dikkat çekti.

Babasını hiç görmediğin ifade eden i Yıldız Alpdağtaş,  babasının öldüğüne dair yetkililerin tek kanıt olarak babasının baston parçasını gösterdiklerine dikkat çekti.

Babasının görme engelli olduğunu ve o kazadan sonra akıbeti hakkında bilgi sahibi olamadıklarını belirten Alpdağtaş,  o kazadan sonra sürekli bir şekilde birilerinin kafalarını karıştırdığını babalarının ölüp ölmediğini bilmediklerini dile getirdi.

 Kendisinin babasını aramak için defalarca yetkili mercilere başvurduğunu ancak kendisine babasının kayıtlarda kayıp olarak göründüğünü ve herhangi bir şey yapamayacaklarını sözlerine ekleyen Alpdağtaş kazanın meydana geldiği yere kadar gittiklerini ancak herhangi bir muhatap bulamadıklarını ve somut bir bilgiye ulaşamadıklarını acılı bir şekilde ifadelere yer verdi.

Alpdağtaş daha sonra,  “Babamın şu an sağ olup olmadığını bilmiyorum, Amcalarım ve yeğenlerim defalarca olay yerine gidip yetkililerle görüştüler fakat bir ses çıkmadı” dedi

Babasının ölü yâda diri görmek isteyen Alpdağtaş, “Babam eğer ölmüşse neden cesedini göstermediler de yanan bastonun gösterdiler şayet ölmüşse en azından mezarını göstersinler."  diyerek yetkililere çağrıda bulundu. (Sedat Karatay-İLKHA)

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

ABD’nin YPG’ye verdiği zırhlı araçlarda hülle yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com