Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Hibe destekli alınan makine ve ekipmanlar denetlendi

Hibe destekli alınan makine ve ekipmanlar denetlendi

Bingöl İl Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi kapsamında, üreticilerce yüzde 50 hibeli destekle alınan 11 adet basınçlı sulama makinesi ve ekipman kontrolü yapıldı.

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2014 Çarşamba 22:58
Hibe destekli alınan  makine ve ekipmanlar denetlendi

İl Tarım Gıda ve hayvancılık müdürlüğünden yapılan açıklamada, kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi kapsamında, 11 adet basınçlı sulama makinesi ve ekipman kontrolü yapıldığı belirtildi.

İl Tarım Gıda ve hayvancılık müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında yüzde 50 hibeli Bireysel Sulama Makine ve ekipman alımlarının desteklemeleri kapsamında geçmiş etaplara ait Basınçlı Sulama Makine ve Ekipman saha kontrolleri, teknik elamanlarınca devam etmektedir. Bu kapsamda şu ana kadar 11 adet Basınçlı Sulama Makinesi ve ekipman kontrolü yapılmıştır.”denildi.  (Nihat Kanat-İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com