Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Hersanlıoğluna Plaket verildi

Hersanlıoğluna Plaket verildi

Giriş Tarihi: 12 Kasım 2010 Cuma 11:20
Hersanlıoğluna Plaket verildi

Şanlıurfa THK Şube Başkanı Murat Akaltun Çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Siverek Kaymakamı Mahmut HERSANLIOĞLUna plaket takdim etti.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan THK Şanlıurfa Şube Başkanı Murat Akaltun katkılarından ötürü bir kez daha Siverek Kaymakamı Mahmut HERSANLIOĞLU’nu tebrik ettiklerini söyledi.

Akaltun; Memleketimizin gelişimi ile ilgili çok ciddi çalışmaları olan eğitime önem veren bununla birlikte eğitimin bir parçası olan havacılık kültürünün ve bilincinin oluşmasına yardımcı olan kaymakamıza Genel Başkanlık tarafından gönderilen plaketi büyük onurla takdim ettik’’ dedi. Kaymakam Mahmut HERSANLIOĞLU, böylesi bir plaket almaktan dolayı çok mutlu ve gururlu olduğunu dile getirdi. THK’nun önemli bir kurum olduğunu,kamu yararına ve devlet yararına çok önemli işler yaptığını söyledi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com