Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim HERSANLIOĞLU OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

HERSANLIOĞLU OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Giriş Tarihi: 3 Ağustos 2011 Çarşamba 12:16
HERSANLIOĞLU OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Siverek Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu ilçede inşaatları devam eden okullarda incelemede bulundu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
İlçede derslik açığının giderilmesi için çalışmalar başlatan, bu amaçla 'Siverek Eğitimde Buluşuyor' kampanyası başlatan, ilçe merkezinde yapımına başlanan ve birçoğu bitme aşamasına gelen Dumlupınar, Atatürk, Kazım Karabekir, Selimpınar, Halitgülpınar İlköğretim Okullarının bahçelerinde yapımı devam eden ilköğretim okullarıyla ilçede yapımı devam eden 4 anaokulu ile Fırat Mahallesinde yapımı devam eden Anadolu Teknik Kız Meslek Liseleri inşatlarında incelemelerde bulunan Kaymakam Hersanlıoğlu, okulların zamanından önce bitirilmesi için müteahhit firmalara talimat verdi.

Hersanlıoğlu ilçede derslik açığının bulunduğuna dikkat çekerek, şunları kaydetti ’İilçemizde ilk ve orta öğretim okullarına da eğitim gören 70 bin öğrencimiz bulunuyor. İlçede derslik açığını gidermek için yoğun bir çaba içindeyiz. İlçemizdeki yoğun nüfus artışı dikkate alındığında her yıl yeni dersliklere ihtiyaç duyuluyor. İlçedeki eğitim kalitesini yükseltmek amacıyla öncelikle acil olan derslik açığımızı gidermeye çalışıyoruz. İlçede bulunan derslik açığını gidermek için vatandaşlarımızada büyük görevler düşmektedir. İlçede eğitim sorunlarını gidermek amacıyla başlaştığımız ’Siverek Eğitimde Buluşuyor’ kampanyasına vatandaşlarımızın katkı sunmalarını bekliyoruz’’ dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com