Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Herkesin merak ettiği Erdoğan Gül görüşmesinde ne konuşuldu?

Herkesin merak ettiği Erdoğan Gül görüşmesinde ne konuşuldu?

Türkiye'de iki gündür gündemde olan bir konu var, o da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün görüşmeleri! Peki, bu görüşmeden neler konuşuldu? Sabah gazetesi yazarı Okan Müderrisoğlu'nun güvenilir kaynaklardan edindiği bilgilere göre görüşmede şunlar konuşuldu:

Giriş Tarihi: 11 Şubat 2016 Perşembe 08:21
Herkesin merak ettiği Erdoğan Gül görüşmesinde ne konuşuldu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemek vesilesiyle gerçekleşen buluşmanın, yaklaşık 3 saat sürdüğü belirtildi.

Erdoğan-Gül görüşmesinde birlik-beraberlik vurgusu yapıldığı ifade ediliyor.

Sabah gazetesi yazarı Okan Müderrisoğlu'nun güvenilir kaynaklardan edindiği bilgilere göre görüşmede şunlar konuşuldu:

TÜRKİYE'NİN DIŞ POLİTİKASI
Terörle mücadele, huzur ve demokrasi planı, Suriye krizi, sığınmacı sorunu, ABD'nin ikircikli tutumu, Rusya'nın Ortadoğu'ya yerleşme politikası, İran'ın rolü, AB ile ivme kazanan ilişkiler, İsrail'le normalleşme çabaları vb. hususlara değinildiği söyleniyor.

SİYASİ HAREKET SÖYLENTİLERİ
Spekülasyon boyutu içerse de 11. Cumhurbaşkanı'nın, AK Parti'ye rağmen veya AK Parti içine oynayan bir siyasi hareketin içinde olmadığı, kişisel heves ve hırsla davranmadığı, ülkeyi yönetenlere kolaylık dilediği aktarılıyor.

"KARDEŞ KAVGASI GÖRÜNTÜSÜ VERMEYELİM"
Tabii ki geçmişte AK Parti'ye emek ve gönül veren, lakin kulvar farkı nedeni ile sancısını dışa vuran isimlerin "kardeş kavgası görüntüsü vermemesi" eskimiş ve değersiz gibi gösterilmemesi hususları da zikrediliyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com