Advert
Advert
Advert

Herkes merak ediyordu! Bülent Arınç yeni mesleği nedir?

Aktif siyaseti bıraktıktan sonra ne işle uğraştığı merak konusu olan Eski Meclis Başkanı Bülent Arınç'ın yeni mesleğini kendisi açıkladı. bakın şimdi ne işle uğraşıyor? detaylar haberimizde...

Herkes merak ediyordu! Bülent Arınç yeni mesleği nedir?
Herkes merak ediyordu! Bülent Arınç yeni mesleği nedir? admin

‘Akif siyaseti’ bırakan Eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, daha önce Adalet Bakanlığı tarafından hazırlanan ‘Arabuluculuk sistemi'nde hizmet vereceğini açıkladı. Arınç ‘Talebe gibi eğitimini aldım. Sınavdan da yüz üzerinden 86 aldım. Kendime arabulucu olmayı yakıştırıyorum’ dedi.
Bülent Arınç yeni mesleğini açıkladı… ‘Ankara’da ofis açtım…’

Manisa’da yayın yapan yerel bir TV kanalına katılan eski Meclis Başkanı Bülent Arınç siyaseti bıraktıktan sonra neler yaptığına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ankara Hamamönü’nde bir ofis açtığını ifade eden Arınç “O ofiste de Allah nasip ederse, avukatlığı düşünmüyorum ama arabuluculuk yapmak istiyorum. 3 sene önce bir kanun çıktı. Hukuk uyuşmazlıklarında arabuluculuk kanunu diye. Yargıya gitmeden tarafları bir araya getirerek hukuk uyuşmazlıkları çözülebiliyor” dedi.

Kendine bu mesleği yakıştırdığını ifade eden Arınç “Eğitimini aldım talebeliğe döndün, derslere girdim yüz üzerinden 86 aldım. Sonra mülakata girdim onu da geçtim şimdi belgem elimde” ifadelerini kullandı.
(Yeniakit)

Bülent Arınç yeni mesleği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ALiaimanip     2017-08-11 First things first, you need to set a fixed target date when ever you'll completely quit, such as 2 or 3 weeks from now. Use these circumspectly however, because they may lower glucose levels, which is an unsatisfactory effect that face men whose blood sugar levels are properly balanced.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik