Advert
Advert
Advert

Dicle elektrikin akülü araba hediyesi sevindirdi

Her fırsatta sosyal sorumluluk projelerine imza atan Dicle Elektrik, Şanlıurfa’da yaşayan Emine Kaplan isimli engelli vatandaşa akü ile çalışan tekerlekli sandalye ile hediye etti. Kaplan’ın akülü sandalye hayalini gerçekleştiren Dicle Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü Avni Doğan, “Şirket olarak sosyal sorumluluk anlamında hayata değer ve enerji katmayı görev edindik” dedi.

Dicle elektrikin akülü araba hediyesi sevindirdi
Dicle elektrikin akülü araba hediyesi sevindirdiAKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE İLE İLK TURU ATTI

Alınan bilgiye göre, yıllardır yürüme engelli olarak yaşamını sürdüren Emine Kaplan, Dicle Elektrik Perakende Genel Müdürlüğü’ne başvurarak bir tekerlekli sandalye talebinde bulundu. Bunun üzerine şirket yetkilileri tarafından akü ile çalışan tekerlekli sandalye satın alınarak, engelli Emine Kaplan’a hediye edildi.

Daha düne kadar koltuk değnekleri ile yaşarken, birden bire akülü tekerlekli sandalyeye kavuşmanın kendisi için çok büyük ve sevindirici bir sürpriz olduğunu belirten Kaplan, Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Avni Doğan’ın şahsında şirkete teşekkür etti. Teslim aldığı akülü tekerlekli sandalyeyi hemen kullanmaya başlayan Emine Kaplan’ın sevinci ise görülmeye değerdi.

‘SORUMLULUK ANLAYIŞI VE ŞİRKET KÜLTÜRÜ…’

Engelli Kaplan’a tekerlekli sandalyeyi teslim ettikten sonra konuşan Dicle Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü Avni Doğan, ”Dicle Elektrik olarak kurumsal sorumluluk anlayışı ve tüm iş süreçleri ile şirket kültürünü bütünsel bir yaklaşımla ele alıyoruz. Şirket çalışanları tarafından gelen önerileri ve toplumun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Emine kardeşimizin, bacımızın bizden akülü sandalye talebi olmuştu bunun üzerine kendisine akülü tekerlekli sandalye hediye ettik güle güle kullansın” diye konuştu.

‘ASLINDA HAPİMİZ BİRER ENGELLİ ADAYIYIZ’
‘’Engelli kardeşlerimizin hayatın içinde olmasını sağlamak, öncelikle şirket ve birey olarak bizim asli görevimizdir” ifadelerini de kullanan Doğan, ”Engelli vatandaşlarımızın engelsiz bir hayat sürmesini sağlamak bizlere mutluluk veriyor, Yarının ne getireceğinin bilmiyoruz. Aslına bakarsanız hepimiz birer engelli adayıyız. Yarın ne olacağımız, başımıza ne gibi kazalar geleceği belli olmadığı için biz de engelli olabiliriz. Engelli kardeşlerimizi kimseye muhtaç olmadan yaşayabilmeleri adına çalışıyoruz. Sosyal sorumluluk anlamında çalışmalarımız artarak devam edecektir. “ dedi.

dicle elektrik DİCLE ELEKTRİK İLE ENGELSİZ HAYAT DİCLE ELEKTRİK İLE ENGELSİZ HAYAT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler