Advert
Advert
Advert

Hep Bir Üst Geçitimiz Olsun Diyorduk!..

Şanlıurfa Belediyesince yaptırılan ve kentin ilk "Yürüyen merdiven ve asansörlü" üst geçidi hizmete girmesine rağmen vatandaşlar tarafından kullanılmıyor.

Hep Bir Üst Geçitimiz Olsun Diyorduk!..
Hep Bir Üst Geçitimiz Olsun Diyorduk!..Şanlıurfa Belediyesi tarafından Atatürk Bulvarı'nda yaptırılan ve hizmete girmesi ile şehir içinde yaya trafiğini rahatlatması planlanan  "Yürüyen merdiven ve asansörlü" üst geçit, hizmete girmesine rağmen Şanlıurfalılar tarafından kullanılmıyor.


Karşıdan karşıya geçerken üst geçidi tercih etmek yerine araç trafiğinin yoğun olduğu yerden geçen vatandaşlar, yaya güvenliğini de dikkate almıyor.

Üst geçidi kullanan bazı vatandaşlar durumdan oldukça memnun olduklarını ifade ederek böyle bir çalışmadan dolayı Şanlıurfa belediyesine teşekkür etti. Araç sürücüleri ise yürüyen merdivenli üst geçidin hem yaya trafiğini rahatlatacağını hem de kendileri için kolaylık sağlayacağını düşündüklerini ancak vatandaşların hala üst geçit kullanma alışkanlığını edinmediklerine değindi.  Üst geçidi kullanmayarak ve koşarak karşıdan karşıya geçen vatandaşlar ise kazalara davetiye çıkarıyor.
GAPHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!