Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Heniyye: "Silahlı mücadele işgale karşı stratejik bir seçimdir"

Heniyye: "Silahlı mücadele işgale karşı stratejik bir seçimdir"

Gazze'de bayram namazını kılan Hamas Siyasi Birim Başkan Yardımcısı İsmail Heniyye, silahlı mücadelenin işgale karşı stratejik bir seçim olduğunu belirterek, direnişinin silahlandırılmasının devam edeceğini söyledi.

Giriş Tarihi: 4 Ekim 2014 Cumartesi 13:42
Heniyye:

GAZZE - Gazze'de Yermük stadında bayram namazını kıldıran Hamas siyasi birim Başkan Yardımcısı İsmail Heniyye, okuduğu hutbede, silahlı mücadelenin önemine değindi.

Silahlı mücadelenin işgale karşı stratejik bir seçim olduğunu belirten eski Başbakan Heniyye, Filistin direnişinin silahlandırılmasının devam edeceğini vurguladı.

Filistin direnişinin silahına dokunulmasına izin verilmeyeceğini ve bu konuda herhangi bir pazarlık yapılmayacağını ifade eden Heniyye, direnişin Filistin topraklarının tamamının işgalden kurtarılmasına kadar süreceğini belirtti.

Heniyye ayrıca, işgale karşı elde edilen kazanımları korumak için gereken çabayı sürdüreceklerini vurguladı.

Hutbesinde Filistin'in iç uzlaşmasına da değinen Heniyye, bunun bir stratejik tercih olduğunu belirterek bu uzlaşmanın sürdürülmesi ve birliğin tamamlanması için gerekli çalışmaların devam edeceğini belirtti.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

STK’lar Suriye’ye 5 tır yardım gönderdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com