Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Hemofili Yaşam Dergisi 5. sayısı ile sizlerle

Hemofili Yaşam Dergisi 5. sayısı ile sizlerle

Şanlıurfa Hemofili Derneği Başkanı Ali Yıldırım Başkanlığında çıkan Hemofili Dergisi 5. sayısına ulaştı.

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2014 Salı 16:04
Hemofili Yaşam Dergisi 5. sayısı ile sizlerle

Şanlıurfa Hemofili Derneği tarafından çıkarına Hemofili yaşam dergisi 5. sayısını çıkararak üyelerine ve ilgililere önemli bilgiler sunuyor.

 

Şanlıurfa Hemofili Derneği Ali Yıldırım Başkanlığında hemofili hastalarına yönelik çalışmalarla hastalarına kılavuz olmaya devam ediyor.

5. sayısı ile dergide önemli bilgiler derlediklerini ifade eden Şanlıurfa Hemofili Derneği Başkanı Ali Yıldırım; "Derneğimiz kurulduğu günden beri yoğun çalışmalar sonucu 100 yakın üyeye ulaşmış ve mağduriyetleri giderilmeye çalışılmıştır. Ayrıca 5 yıldır çıkan Hemofili Yaşam Dergimizin yeni sayısını sizinle buluşturduk" dedi.

 

5. sayısına ulaşan Hemofili Yaşam Dergisi bu sayısında hemofili hastalığı hakkında gerekli bilgiler dışında, uzmanların görüşleri, derneğin çalışmaları ile hastaların düşünceleri hakkında geniş bir şekilde bilgiler vermektedir…

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com