Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Hemofili Dernek Başkanı Yıldırım'dan tıp bayramı ziyareti

Hemofili Dernek Başkanı Yıldırım'dan tıp bayramı ziyareti

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Hastaneler yönetimini ziyaret eden Şanlıurfa Hemofili Dernek Başkanı Ali Yıldırım; “Sağlığımız için fedakarca gayret gösteren sağlık çalışanlarımızın özel gününde değil, her gün hatırlayarak kendilerine gayretlerinden dolayı müteşekkiriz” dedi.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2013 Perşembe 22:17
Hemofili Dernek Başkanı Yıldırım'dan tıp bayramı ziyareti

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Hastaneler yönetimini ziyaret eden Şanlıurfa Hemofili Dernek Başkanı  Ali Yıldırım ve Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Kılıç, Şanlıurfa Kamu hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Turhan Sulhan'ın makamında Dr. Turhan Sulhan’ın yanı sıra Çocuk Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ahmet Güzelçicek ve Ağız ve Diş Hastanesi Başhekimi Dt. Ömer Ufuk Yetgin’in hazır bulunduğu esnada tıp bayramını kutladılar.

Kronik hemofili hastalığı nedeniyle sağlık çalışanları ile daima hemhal olduklarının altını çizen Başkan Ali Yıldırım; “Sağlık alanında son on yıldaki büyük değişimlerle devrim niteliğinde değişimler oldu. Biz de bu değişim içerisinde sağlıkçılardan büyük özveri gördük. Özel günlerinde ziyaret ederek tebriklerimizi ilettik. Sağlığımız için fedakarca gayret gösteren sağlık çalışanlarımızın özel gününde değil, her gün hatırlayarak kendilerine gayretlerinden dolayı müteşekkiriz” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Kamu hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Turhan Sulhan ise;  “Sosyal Devlet anlayışının en önemli unsurlarından biri sağlık hizmetlerinin gereği gibi yerine getirilmesidir ve sağlıklı hayat insanların vazgeçemeyeceği en temel haklardan birisidir. “Önce insan” diyen bir yaklaşımla son yıllarda reform niteliğinde yapılmış olan dönüşümler ve bu dönüşümler sonucunda sağlık hizmetlerindeki almış olduğumuz mesafe ve başarı da ortadadır” diyerek dernek başkanı Yıldırım’a teşekkür etti.

 

Haber: Ömer ASLAN / www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akılcı İlaç Kullanımı Semineri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com