Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Hemofili Derneğinden Merkez İlçeye Tebrik Ziyareti

Hemofili Derneğinden Merkez İlçeye Tebrik Ziyareti

Hemofili Derneği, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na tebrik ziyaretlerinde bulundu.

Giriş Tarihi: 11 Mart 2012 Pazar 14:18
Hemofili Derneğinden Merkez İlçeye Tebrik Ziyareti


Şanlıurfa Hemofili Derneği Başkanı Ali Yıldırım, başkan yardımcısı İ.Halil Kılıç, Muhasip Nazif Kurt, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Bali, Ahmet Bayaltun ve Hemofili Yaşam Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmeni Abdurrahman Elçi'den oluşan heyet,  AK Parti Merkez ilçe Teşkilatı’nda başkan Mustafa Zahit'i makamında ziyaret etti.

Hemofili Dernek Başkanı Ali Yıldırım tebrik ziyareti esnasında şunları kaydetti, ''Şanlıurfa AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'na 4. Olağan Kongresi'nde tekrardan seçilen Başkan Mustafa Zahit'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için geldik. Biz başkan Mustafa Zahit'i seviyoruz, gerçekten de geçmiş dönemlerde bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı kendisini takdir ediyoruz'' dedi.

“HEMOFİLİ DERNEĞİ'NİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ise, ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getirerek ''Bugün Hemofili derneğimizin yöneticileri bizleri AK Parti Merkez İlçe Başkanlığımızı ziyarete geldi. Tabi kendilerinin Şanlıurfa'da 2008 yılından bu yana faaliyet gösteriyorlar. Bu anlamda 1992 yılından beridir süren derneğin katkı payının önemi çok var. Derneğimiz insan hayatının daha çok ilgilendiren biliyorsunuz anlamı kan, hastalıkları ile ilgili bir derneğimiz bu. İnsan hayatına daha çok önem veren bir dernek olarak faaliyet vermekte, STK'larımız AK Parti ailemiz için önemli merciler, bu anlamda bugün çok kıymetli dernek başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri bizleri ziyarete geldiler. Ben AK Parti ailesi olarak bu kibar ve nazik davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Zahit, hükümetin sağlık alanında bir çok çalışmasının olduğunu hatırlatarak şöyle konuştu: “Şanlıurfa ilimizde başka bakanımız sayın Faruk Çelik'in ve milletvekillerimizin sağlık konusunda çok büyük emekleri ve çabaları var. Özellikle bakanımın, Şanlıurfa’da biliyorsunuz önümüzdeki günlerde 1700 yataklı hastanemizin temel atımı gerçekleştirilecek, bu anlamda sağlıkta, çok büyük devrimler, yapılıyor. Şanlıurfa’da bunlardan sayın bakanımın büyük emekleri var. Bunları biz dernek başkanımızla paylaştık. Bu derneğimizin Şanlıurfa'mızda daha büyük aktif, faaliyet vereceğine inanıyor, bu anlamda herhalde her yıl sayılarla çıkıyor. Bu anlamda biz her zaman, biz her zaman başkanımızın yanındayız, bizlere ne düşerse, bizler AK Parti ailesi olarak bu derneğimize katkıda bulunmak üzere her zaman yanında olacağız.”
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com