Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Hemofili derneği dergisi dolu dolu

Hemofili derneği dergisi dolu dolu

Giriş Tarihi: 20 Ocak 2011 Perşembe 14:30
Hemofili derneği dergisi dolu dolu

Hemofili Derneği Şanlıurfa Şubesi “Hemofili Yaşam Dergisi” 2.ci sayısını çıkardı.

Ücretsiz olarak dergiyi dağıtıklarını belirten Hemofili Derneği Şanlıurfa Şube başkanı Ali Yıldırım; “Amacımız Hemofili hastalığını tanıtmak ve hastaların sorunlarını kamuoyuna taşımak istiyoruz. Bu vesile ile sorunların çözümünde ve hastalığın önlenmesinde bir katkımız olsun diyoruz” dedi.

Dergide Hemofili Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Bülent Zülfikar, Hemofili Derneği Şanlıurfa Şube başkanı Ali Yıldırım, Hemofili Derneği Şanlıurfa Şube başkan yardımcısı İbrahim Halil Kılıç, Balıklıgöl Başhekimi Op. Dr. İzzet Korkmaz, Halil Çini, Ecz. Mehmet Fitki,ve Uzm. Dr. Osman Abalı’nın makaleleri bulunurken, dernek ziyaretleri ve faaliyetlerine yer verilmiş.

Mayıs 2008’de kurulan dernek Hemofili hastalarını bir çatı altında topladı.

Hemofili Derneği Şanlıurfa Şube başkanı Ali yıldırım, Hemofili hastalarının Şanlıurfa’da resmi rakamlara göre 130 olduğunu ve üyelerinin ise 80 olduğunu ifade etti.

Ömer ASLAN / www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com