Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Hemofili Başkanı; Doktor tartışmayı istifa bahanesi yapıyor

Hemofili Başkanı; Doktor tartışmayı istifa bahanesi yapıyor

Şanlıurfa Hemofili Dernek Başkanı Ali Yıldırım; “Şanlıurfa Hemofili Dernek üyesi İbrahim Satlık tarafından hiçbir şekilde doktor hanım hakaret edilmemiş ve saygısızlık yapılmamıştır” dedi.

Giriş Tarihi: 28 Temmuz 2013 Pazar 13:18
Hemofili Başkanı; Doktor tartışmayı istifa bahanesi yapıyor

Şanlıurfa’a bulunan tek hematoloji Uzmanı Doktor ile hasta yakının karakolluk olan tartışmasına Şanlıurfa Hemofili Dernek Başkanı Ali Yıldırım’dan açıklama geldi.

 

Yıldırım açıklamasında; “25.07.2013 Perşembe günü Viranşehir ilçemizde ikamet edip hastalığı için Şanlıurfa’ya gelip giden Şanlıurfa Hemofili Derneği üyesi ve hasta babası İbrahim Satlık oğlu Hemofili hastası Cemil Satlık’ı Faktör ilaçlarının yazımı için gerekli olan yıllık sağlık kurulu raporu için Harran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine yeni atanan Çocuk Hematolog Uzm. Dr. Eda Balkaya götüren Hasta babası doktorun çıkardığı raporun yetersiz olduğunu belirterek yeniden düzenlenmesini istemiştir. Doktor hanım çıkardığı raporun yeterli olduğunu söyleyerek hasta babası ile tartışmaya girmiştir. Şanlıurfa Hemofili Dernek üyesi İbrahim Satlık tarafından hiçbir şekilde doktor hanım hakaret edilmemiş ve saygısızlık yapılmamıştır. Bunun sonucunda doktor hanım polislere haber vererek olayı emniyete sevk etmiştir. Dernek Başkanı olarak Emniyette giderek doktor hanım ile görüşmek istğimiz kabul edilmedi. Doktor hanım bu olayı kendisine göre tamamen çarpıtmaya çalışmıştır. Zaten Şanlıurfa zorunlu olarak gelen doktor hanım bunu kendine bahane ederek istifa etmiştir. Bu olayın gerçek yüzünün kamuoyu ve yetkililer tarafından bilinmesine” dedi.

 

Bilindiği gibi Uzm. Dr. Eda Balkaya ile hasta yakının tartışması karakolda bitmişti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akılcı İlaç Kullanımı Semineri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com