Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Hem karne hem tablet aldılar VİDEO

Hem karne hem tablet aldılar VİDEO

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2014 Cuma 16:50
Hem karne hem tablet aldılar VİDEOKaraköprü İlçesi Karne dağıtım töreni Karaköprü İlçesi Kaymakamı Mustafa Kutlu, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sarmış ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet ALAY’ın katılımıyla Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi’nde  karne ve tablet dağıtım töreni yapıldı.
Karaköprü ilçesinin  ve Şanlıurfa ilinin eğitimdeki modern yüzü Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi gerek fiziki donanımı gerekse teknolojik imkanları  ile okulu görenleri büyülerken bugün bir çok özel okulda olmayan  geniş kapsamlı kütüphanesi, spor kompleksi, fitness salonu, fen , Müzik, yabancı dil ve bilgisayar laboratuvarları gibi geniş imkanlarını Şanlıurfa öğrencilerine sunmaktadır.
Dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Ayrıca faaliyetlerinden dolayı bir çok öğrenciye kitap okuma alışkanlığını zenginleştirmek için kitap hediye edildi. Okul Müdürü Ümit Yaşar Ayşegül Kaman Anadolu Lisesinin Şanlıurfa’nın Eğitim ve Öğretimine katkısının çok fazla olacağına inandığını belirterek bu zengin imkânların iyi değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com