Advert
Advert
Advert

İbrahim Ayhan Basına teşekkür etti

HDP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan LPG fiyatının düşürülmesi için kamuoyu oluşturan Şanlıurfa basınına teşekkür etti.

İbrahim Ayhan Basına teşekkür etti
İbrahim Ayhan Basına teşekkür ettiİbrahim Ayhan yazılı olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

BASINA VE KAMUOYUNA

Şanlıurfa halkımızın da yakından bildiği üzere, uzun bir süreden beridir kentimizdeki akaryakıt istasyonları LPG'yi çevre il ve ilçelerin çok üzerinde bir fiyattan satışa sunmaktaydılar. Bu durum Şanlıurfalı LPG tüketicilerini ciddi olarak mağdur etmekteydi.

Yaşanan bu sorunu TBMM gündemine taşımamız sonrasında, yerel basın ve sosyal medyada yoğun haber ve paylaşımlar sonucu kamuoyunda ciddi bir duyarlılık oluşmuştur.

Oluşan bu duyarlılık ve kamuoyu baskıları sonucu, 03/10/2016 tarihi itibari ile akaryakıt istasyonları ciddi oranlarda indirime gitmiş, geç de olsa LPG tüketicilerinin mağduriyetinin sona ermiş olması memnuniyet verici bir gelişmedir.

Bu memnuniyet verici gelişmenin yaşanmasında, başta yerel basın olmak üzere, sosyal medya kullanıcıları ve tüketicilerin duyarlı ve sorumlu çabalarının payı büyüktür. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür eder, oluşan bu duyarlılığın devam etmesi dileği ile saygılar sunarım.

 

İbrahim AYHAN
HDP Şanlıurfa Mv.

HDP Şanlıurfa Milletvekili LPG fiyatı düşürülmesi için kamuoyu oluşturan Şanlıurfa basın teşekkür etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü