Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Hayvan itlafı yaptığı iddia edilen personelin işine son verildi

Hayvan itlafı yaptığı iddia edilen personelin işine son verildi

Adana'nın Ceyhan ilçesinde medyaya yansıyan hayvan itlaf iddiaları üzerine barınak personelinin tümünün işine son verildiği bildirildi.

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2015 Perşembe 14:09
Hayvan itlafı yaptığı iddia edilen personelin işine son verildi

Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği (KİHAYKO) yetkilileri, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e ve hayvan barınağına ziyaret gerçekleştirdi.

Ceyhan Belediye Başkanı Öztürk ile görüşen heyet, hayvan barınağında tespit edilen eksiklikleri bir rapor halinde sundu. Öztürk ise barınaktaki itlaf iddiaları sonrasında barınakta çalışan tüm personelin görevden alındığını ve barınak koşullarının daha iyi hale getirilmesi için belediyelerinin ciddi bir çalışma içerisinde olduğunu söyledi.

Daha sonra Ceyhan Hayvan Barınağına geçen KİHAYKO yönetimi, burada yaptıkları ziyaret sonrasında koşulların kendilerini memnun ettiğini dile getirdi.

KİHAYKO Başkanı Metin Yıldırım, Ceyhan Barınağı’ndaki itlaf iddiaları sonrası konuyu yargıya taşıdıklarını ve birkaç tane çalışan insanın sorumsuz davranışının belediyeye mal edilmesinin yanlış olacağını söyledi. Yıldırım; barınak koşullarının bazı eksikliklere rağmen çok iyi durumda olduğunu ve Ceyhan KİHAYKO temsilcilerinin gönüllü olarak barınakta çalışarak eksikliklerin giderileceğini kaydetti.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com