Advert
Advert
Advert

HAYTAP'tan Belediyeye çalışanlarına teşekkür

HAYTAP'tan  Belediyeye çalışanlarına teşekkür
HAYTAP'tan  Belediyeye çalışanlarına teşekkür


Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Destekçisi Gülsevin Albayoğlu bugün balıklıgöl’de bulunan ve iki ön ayakları kesilmiş halde bulunan yavru kediye gösterdikleri ilgi nedeni ile Şanlıurfa Belediye Veterinerlerine ve Balikligol Temizlik görevlilerine, teşekkür etti.
Bilindiği gibi bu gün birçok ulusal internet sitesi Şanlıurfa Balikligol’de küçük bir kedinin ön ayaklarının kesilmesi vahşetini manşetlere taşımıştı.
Bu vahşet karşısında tüm insani duygular feryat etmişti. Konu ile ilgili olarak Kanada’nın Ontario kentinde ikamet eden Hayvan Hakları Federasyonu Destekçisi Gülsevin Albayoğlu sitemiz aracılığı ile Şanlıurfa Belediye Veterinerlerine, Balikligol Temizlik görevlilerine, kediyi bulan temizlik görevlisi Cüneyt Asika, merhameti, vicdani, hizmet sorumlulukları nedeni ile teşekkür ettiğini bildirdi
Albayoğlu: “Balikligol’de bundan önce de kedilere vahşet uygulayan kişi ya da kişiler bulunamamıştır. Buğun kediye, yarın insana da yapılabilecek bu vahşet potansiyel bir suçtur.
En kısa surede bu ruh sağlığı bozuk kişi ya da kişilerin bulunması için sizlerin de yardımlarını rica ederken,  aracılığınız ile Şanlıurfa Belediyesine, Şanlıurfa Belediye Veterinerlerine, Balikligol Temizlik görevlilerine, kediyi bulan temizlik görevlisi Cüneyt Asika, merhameti, vicdani, hizmet sorumlulukları için çok teşekkür ederim. Sağ olsunlar, var olsunlar. Saygilar.

Gülsevin Albayoğlu Haytap Hayvan Hakları Federasyonu Destekçisi
Ontario, Canada”

www.balikligol.com/ ÖZEL HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu