Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa HAYTAP'tan Belediyeye çalışanlarına teşekkür

HAYTAP'tan Belediyeye çalışanlarına teşekkür

Giriş Tarihi: 26 Temmuz 2011 Salı 22:33
HAYTAP'tan  Belediyeye çalışanlarına teşekkür


Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Destekçisi Gülsevin Albayoğlu bugün balıklıgöl’de bulunan ve iki ön ayakları kesilmiş halde bulunan yavru kediye gösterdikleri ilgi nedeni ile Şanlıurfa Belediye Veterinerlerine ve Balikligol Temizlik görevlilerine, teşekkür etti.
Bilindiği gibi bu gün birçok ulusal internet sitesi Şanlıurfa Balikligol’de küçük bir kedinin ön ayaklarının kesilmesi vahşetini manşetlere taşımıştı.
Bu vahşet karşısında tüm insani duygular feryat etmişti. Konu ile ilgili olarak Kanada’nın Ontario kentinde ikamet eden Hayvan Hakları Federasyonu Destekçisi Gülsevin Albayoğlu sitemiz aracılığı ile Şanlıurfa Belediye Veterinerlerine, Balikligol Temizlik görevlilerine, kediyi bulan temizlik görevlisi Cüneyt Asika, merhameti, vicdani, hizmet sorumlulukları nedeni ile teşekkür ettiğini bildirdi
Albayoğlu: “Balikligol’de bundan önce de kedilere vahşet uygulayan kişi ya da kişiler bulunamamıştır. Buğun kediye, yarın insana da yapılabilecek bu vahşet potansiyel bir suçtur.
En kısa surede bu ruh sağlığı bozuk kişi ya da kişilerin bulunması için sizlerin de yardımlarını rica ederken,  aracılığınız ile Şanlıurfa Belediyesine, Şanlıurfa Belediye Veterinerlerine, Balikligol Temizlik görevlilerine, kediyi bulan temizlik görevlisi Cüneyt Asika, merhameti, vicdani, hizmet sorumlulukları için çok teşekkür ederim. Sağ olsunlar, var olsunlar. Saygilar.

Gülsevin Albayoğlu Haytap Hayvan Hakları Federasyonu Destekçisi
Ontario, Canada”

www.balikligol.com/ ÖZEL HABER

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com