Advert
Advert
Advert

Hayrunisa Gül'den Şanlıurfalı Çocuklara Hediye

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünisa Gül, Şanlıurfa Belediyesi Hayati Harrani Kadan Destek Merkezinde kurs gören bayanların çocuklarına kıyafet yardımı gönderdi.

Hayrunisa Gül'den Şanlıurfalı Çocuklara Hediye
Hayrunisa Gül'den Şanlıurfalı Çocuklara Hediye
1 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Şanlıurfa ziyaretine kendisinin de katılması beklenirken programının yoğunluğundan dolayı kente gelemeyen Hayrünisa Gül, Şanlıurfalı kadınları ve onların çocuklarını unutmadı. Şanlıurfa Belediyesi Hayati Harrani Kadın Destek Merkezinde anneleri okuma yazma biç dikiş, nakış dersleri görürken çocuklarının da kreşinden faydalandığı merkezde Hayrünisa Gül’ün gönderdiği hediyeler Belediye Başkan yardımcısı Fevzi Yücetepe tarafından dağıtıldı. Cumhurbaşkanın eşi Hayrünisa Gül, kreşten faydalanan toplam 25 çocuk için gönderdiği hediyelerle çocukları çok mutlu etti.

Cumhurbaşkanın eşinin çocuklara gönderdiği hediyeyi Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yücetepe ve merkezde çalışan bayanlar dağıttı. Aldıkları hediyelere sevine çocuklar hediye paketlerini açıp içinde neler geldiğine heyecanla baktılar. Hediye paketlerinde çocuklara ayakkabı, gömlek, tişört çorap gönderen Cumhurbaşkanın eşine Şanlıurfa belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yücetepe şunları söyledi”11 Mayıs ve 12 Mayıs’ta sayın Cumhurbaşkanımız Şanlıurfa’yı ziyaret etmişti. Şanlıurfa ziyaretine eşi Hayrü Nisa Gül hanfendi de gelecekti. Ancak programının yoğunluğundan dolayı Şanlıurfa’mıza gelemedi. Gelememesine rağmen Şanlıurfa Belediyesi Hayati Harrani Kadın Desteği Merkezindeki kadınların çocuklarına hediyeler gönderdi. Anneleri kadın destek merkezimizdeki kurslarda yararlanırken çocukları da bizim yine kadın destek merkezimizdeki kreşten faydalan çocuklar. Bu hediyeleri çocuklara dağıttık. Çocuklar hanfendinin gönderdiği hediyelerle çok mutlu oldular.”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!