Advert
Advert
Advert

Hayırseverlere çağrı-Şanlıurfa Aşevi’ne giysi ihtiyacı var

Şanlıurfa Gönüllü Aşevi yaklaşan Ramazan Ayında fakir fukaranın yüzünü güldürmek için hazırlıklarını sürdürüyor. Aşevi Derneği Başkanı Emin Demirkol, “Maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara dağıtılmak üzere yazlık giysilere de ihtiyacımız var” dedi.

Hayırseverlere çağrı-Şanlıurfa Aşevi’ne giysi ihtiyacı var
Hayırseverlere çağrı-Şanlıurfa Aşevi’ne giysi ihtiyacı var admin

ŞANLIURFA(RUHA AJANS)- Şanlıurfa Gönüllü Aşevi yaklaşan Ramazan Ayında fakir fukaranın yüzünü güldürmek için hazırlıklarını sürdürüyor. Aşevi Derneği Başkanı Emin Demirkol, “Maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara dağıtılmak üzere yazlık giysilere de ihtiyacımız var” dedi.

Şanlıurfa’da 24 yıldır maddi durumu iyi olmayan ailelere sıcak yemek, gıda ve giyim yardımında bulunan Aşevi Derneği, Ramazan Ayında da yardımlarını aralıksız olarak sürdürmek için yoğun bir hazırlık yürütüyor. Aşevi Derneği Başkanı Emin Demirkol, Ruha Ajans’a yaptığı açıklamada, her gün bin aileye yardım ettiklerini belirterek, bu yardımların Ramazan Ayında da artarak devam edeceğini aktardı.
Yardımsever vatandaşlardan et ve kuru gıda yardımı beklediklerini belirten Demirkol, “Yapılan yardımlardan dolayı herkese teşekkür ediyoruz, hayırlarını Allah kabul etsin. Bunun yanında maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara dağıtılmak üzere yazlık giysilere de ihtiyacımız var. Şanlıurfalı hemşerilerimizden yardımlarını bekliyoruz. Ramazan Ayı da yaklaşıyor, inşallah Şanlıurfalı hemşerilerimizin desteği ile bu yılı da tamamlarız. Ramazan ayında inşallah bayramlık kıyafetlerde dağıtacağız” ifadelerini kullandı.

Şanlıurfa Aşevi’ Emin Demirkol Aşevi Derneği Başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle