Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Hayırlı işler programında Urfa'nın siyaseti konuşuldu VİDEO

Hayırlı işler programında Urfa'nın siyaseti konuşuldu VİDEO

Gazeteci Yazar Ömer Aslan'ın Ruha TV'de hazırlayıp sunduğu Hayırlı İşler adlı programda bu hafta Urfa'nın siyasi hareketliliği ve AK Partinin kongresi masaya yatırıldı.

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2015 Cuma 17:40
Hayırlı işler programında Urfa'nın siyaseti konuşuldu VİDEO

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez'in katılımı ile gerçekleştirilen programda Şanlıurfa'da gerçekleşecek olan AK Parti 5. Olağan kongre öncesi ve siyasi hareketlilik konuşuldu.

4 Yıl AK Parti İl Başkanlığını yapan Av. Yusuf Eğilmez'in gerçekleşecek olan kongrede aday olmayacağı Zeynel Abidin Beyazgül'ün başkanlığında gerçekeleşecek olan kongre ve yaptığı çalışmaların konuşulduğu programda AK Parti olarak Şanlıurfa'ya yaptıkları yatırımlar, 400 proje ve yerel olarak Büyükşehir'in yapacağı 763 projenin detayları konuşuldu.

Gazeteci yazar Ömer Aslan'ın sunumu ile her Çarşamda saat 20:00 ile 21:00 arasında Ruha TV'de canlı yayınlanan 'Hayırlı İşler' programında iş dünyasının gündemi ve sorunları ile beraber talepleri gündeme getiriliyor.

www.balikligol.com

VİDEO

 

YORUMLAR
  • yorum2015-01-02 22:07:05ahmet akgün

    Urfada ak partinin kurumsallaşmasını sağlayan ve gerçekten ihalesiz bir başkanlık yaptığı için dava gerçeğini gösterdi. umarım vefayı görürde vekil olur.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BYEGM 30’NCU YEREL MEDYA ÖZENDİRME YARIŞMASI DUYURUSU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com