Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Hayırlı işler programına Harran Üniversitesi rektör Adayı Prof. Abdullah Ekinci konuk oldu VİDEO

Hayırlı işler programına Harran Üniversitesi rektör Adayı Prof. Abdullah Ekinci konuk oldu VİDEO

Gazeteci Yazar Ömer Aslan'ın Ruha TV'de hazırlayıp sunduğu Hayırlı İşler programında Harran Üniversitesi rektör Adayı Prof. Dr. Abdullah Ekinci Konuk oldu.

Giriş Tarihi: 27 Şubat 2015 Cuma 22:04
Hayırlı işler programına Harran Üniversitesi rektör Adayı Prof. Abdullah Ekinci konuk oldu VİDEO

Hrran Üniversitesi rektör adayı olarak Şanlıurfa'ya ve üniversiteye hizmet etmek isteyen Şanlıurfalı Prof. Abdullah Ekinci'nin katılımı ile Ruha TV'de Hayırlı İşler Programında Gazeteci Yazar Ömer Aslan'ın sunumu Harran Üniversitesinin geleceği ve rektör olarak yapacağı çalışmalar ele alındı.

Harran üniversitesi ile Şanlıurfa'nın bütünleşmesi gerektiğini ifade eden Prof. Ekinci; "Hedefimiz birlikte yönetmek. Üniversite ile tarih, turizm, kültür yönünde dünyanın en zengin kenti olan Urfa'yı bütünleştirmek" dedi.

Hazırladığı kitapçıkla projelerini kayıt altına aldığını belirten Prof. Ekinci, böylelikle söz verip yapamamazlık edemeyeceğini belirtti.

 

 

YORUMLAR
  • yorum2015-02-28 11:49:37Mehmet çelik

    Harran üniversitesi dünyanın ilk üniversitesi ama dünyanın 500 üniversitesi arasına giremiyor. bu nasıl bir tarih. rektör olarak bunun söznü verebiliyormusun. ayrıca öğrenci olarak sanki toplama kampına gidiyoruz. yurt sorun ulaşım sorun. eğitim batıdaki üniversiteler gibi değil. bunu sağlayaabilecekmisin. bunların söznmünü isyiyoruz.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BYEGM 30’NCU YEREL MEDYA ÖZENDİRME YARIŞMASI DUYURUSU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com