Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Haydi yatırımcılar, hibe desteklemeleri 16 Milyon TL

Haydi yatırımcılar, hibe desteklemeleri 16 Milyon TL

Önceki gün DEDAŞ, Vergi Dairesi ve Defterdarlığı ziyaret eden Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, bu gün de İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörlüğünü ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Giriş Tarihi: 2 Mart 2012 Cuma 20:28
Haydi yatırımcılar, hibe desteklemeleri 16 Milyon TL


İlk olarak İl Afet ve Acil durum müdürlüğünü ziyaret eden Vali Celalettin Güvenç, müdürlüğün yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kurum çalışanlarıyla sohbet eden Vali Güvenç daha sonra Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörlüğüne geçti. İl koordinatörü Mehmet Ekinci tarafından karşılan Vali Güvenç, Ekinciden kurum çalışmaları hakkında bilgi aldı. Güvenç, daha sonra kurumda çalışan uzmanlarla bir süre sohbet ederek, AB projelerini dinledi.

Vali Güvenç’i ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, 2011 yılında Avrupa Birliği Komisyonundan yetki alarak Şanlıurfa’da faaliyete başlayan kurumun bugüne kadar yapmış olduğu dört çağrı döneminde toplam 34 projenin kabul edildiğini söyledi. Bu projelerden kabul edilen 13 adet projenin yatırım tutarının 16 milyon TL olduğunu açıklayan Vali Celalettin Güvenç, “Bunun 10 milyon lirası hibe olarak verilecek. Diğer projelerin incelemeleri devam ediyor. 5. Çağrı yapılarak Koordinatörlük aracılığıyla hibe almak isteyen yatırımcılar projelerini hazırlayıp 15 Mart -13 Nisan 2012 tarihleri arasında Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörlüğüne vermesi gerekiyor” dedi.

Bu arada kurumun yaptığı çalışmalar ve hibe verilen yatırımlarla ilgili detaylı bilgiler www.tkdk.gov.tr adresinde bulunuyor.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com