Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Haydi Gençler, Seyyah Bizim İller'e

Haydi Gençler, Seyyah Bizim İller'e

Geçtiğimiz sene Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Seyyah Ulu Çınar projesinin gençler tarafından benimsenmesinin ardından bu yıl da “Seyyah Bizim İller” Projesini hayata geçiyoruz.

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2013 Cuma 20:56
Haydi Gençler, Seyyah Bizim İller'eKonu İle İlgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, Bu yıl düzenlenecek olan Seyyah  Bizim İller projesinin 4 Şubat -26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirileceğini ifade ederek, '' Seyyah Bizim İller projesi kapsamında 1 günlük hareketlilik projesi 4 Şubat-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Ücretsiz olarak düzenlecek olan Seyyah Bizim İller projesine 14-18, 19-26 yaşları arasındaki gençler ilçelerimizden ilimize, il merkezimizden ilçelere ve ilçelerden ilçelerimize seyehat edecektir. Ücretsiz düzenlenecek olan Seyyah Bizim İllere projesine katılacak olan gençlerimiz veli izin belgesini doldurarak Gençlik Merkezine başvuru yapabilirler ''dedi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız Seyyah Uluçınar'ın izinde Projenin gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerine ciddi katkılar sağladığını  belirterek, ''Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2012 yılında hayata geçirilen Seyyah Uluçınar'ın izinde projesi kapsamında Şanlıurfalı 2 bin 695 gencin yaz dönemi farklı illeri gezip, tanıyabilme fırsatı bulmuştu. Ayrıca Söz konusu proje kapsamında çeşitli illerden ise 3 bin 243 öğrencinin Şanlıurfa'yı tanıma imkanı elde etmiştir. Proje kapsamında, ülkemizin 81 ilinden katılan gençlerimiz, farklı kültürdeki akranlarıyla birlikte yaşadıkları illerin dışında farklı yerleri gezip görme, tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde öğrenme imkanı elde etmiştir. Gençlerimiz Seyyah Bizim İller projesiylede aynı heyecanı yaşayacaklardır" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Teknik Direktör Kemal Kılıç’a şok ceza

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com