Advert
Advert
Advert

Haydi Gençler Maça projesi!..

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’in talimatıyla başlatılan “Haydi Gençler Maça” projesi kapsamında öğrencilerin sosyal aktivitelerle devam ediyor.

Haydi Gençler Maça projesi!..
Haydi Gençler Maça projesi!..

Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu’nun Polis evinde misafir ettiği öğrencilerle sohbet eden Vali Güvenç, gençlerin maçlara getirilerek sporun sevdirilmesi ve gençlerin sportif faaliyetlere sevk edilmesinin önemine değindi. “Gençlere yönelik olumlu projelerin oluşturulması bizim için büyük önem arz etmektedir. Her zaman sizlerin yanındayız. Bizim geleceğimizsiniz. Sizler de çok çalışarak anne babalarınızı ve bizleri gururlandırarak başarılı olmalısınız” dedi.

Vali Güvenç, “Öğrencilere yönelik olan projenin amacı lise çağındaki gençliğine sporu sevdirebilmek, genç beyinlere yeni ufuklar açılmasına yardımcı olmaktır” diyerek konuşmasını sürdürdü.

Vali Güvenç, gençleri sportif faaliyetlere yönlendirmenin önemine vurgu yaparak, öğrencilerin sosyal iletişimini pozitif yönde gelişmesine katkı sağlamanın gençleri ekonomik ve sosyal hayata aktif katılımlarını daha etkin bir şekilde sağlamak gerektiğini söyledi

Konuşmasının ardından öğrencilere çeşitli hediyeler veren Vali Güvenç, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Polis evinde verilen yemeğin ardından Eyüp Göncü Lisesinden öğrenci ve refakat eden öğretmenler olmak üzere 200 kişilik grupla birlikte Şanlıurfa Belediyesince tahsis edilen araçlarla Şanlıurfaspor-Tokatspor maçını izlemek üzere GAP Arena Stadyumuna getirildi.  Öğrencilere, maç esnasında emniyet müdürlüğü tarafından kuruyemiş ve içecek ikram edildi. Maçın ardından memnuniyetlerini dile getiren öğrenciler, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’e ve organizasyonu gerçekleştiren Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür ettiler.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle