Advert
Advert
Advert

Haydi, çocuklar havuzlara

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından “Yaz Spor Okulları” kapsamında Şanlıurfa'da yaşayan bütün çocukların yüzme öğrenmesi amacıyla GAP Arena'da portatif yüzme havuzu kurdu.

Haydi, çocuklar havuzlara
Haydi, çocuklar havuzlara


Hijyen şartlarına uygun bu modern havuzda ve Yenice tesisleri ile Cumhuriyet Parkındaki havuzlarda, Gençlik Hİzmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı uzman eğitimciler yaz boyunca çocuklara ücretsiz olarak temel yüzme dersleri verecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız,  5-14 yaş arasındaki çocuklar için düzenlenen “Yaz Spor Okulları” yüzme kurslarına  yoğun ilgi'nin yaşandığını ifade ederek,'' Üç eğitmenin olduğu havuzlarda çocuklar hem yazın sıcağında mahallesinde serinliyor, hem de yüzme eğitimi alarak yaz tatilini dolu dolu geçiriyorlar. ''diye konuştu.

Vali Celalettin Güvenç'in talimatlarıyla yaz ayı boyunca çocukların ücretsiz bir şekilde havuzlarda istifade edebileceğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor  İl Müdürü Ertuğrul Yıldız,'' Yaz Spor okulları kapsamında yüzme kursumuza katılan gençlerimizin ayrıca ulaşım masraflarını da karşılıyoruz. Bununla birlikte Yaz Spor okullarımızdaki bütün etkinliklere katılan gençlerimize İl Müdürlüğü olarak şort ve eşofmanlarını da ücretsiz olarak veriyoruz'' şeklinde konuştu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler