Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Haydar Baş'a İtiraz Etti Dayak Yedi

Haydar Baş'a İtiraz Etti Dayak Yedi

Giriş Tarihi: 28 Ocak 2011 Cuma 13:13
Haydar Baş'a İtiraz Etti Dayak Yedi

Haydar Baş'a İtiraz Etti Dayak Yedi

Haydar Baş'ın bir televizyon kanalında Peygamberimizle ilgili söylediği söze itiraz etmesi yüzünden canlı yayında dayak yiyen seyirci hayatını zor kurtamış.

Mesaj TV'de Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş, Mesaj TV'deki Eko Analiz programında hükümetin ekonomik programı hakkında eleştirilerini, İslam ve Müslümanlıkla ilgili konularla da desteklemesi sırasında peygamberimiz Hz. Muhammed'e 'Muhammed' demesi stüdyoda bulunan bir konuğun gösteriği tepki hastanede bitti.

TRT'nin ulaştığı Sıddık Yıldız isimli vatandaş ben dini bir sohbet zannederek oraya gittim. Orada ayet hadis bilgileri öğrenmekti niyetim.” Dedi. O kanalı da öyle bildiğini söyleyen Yıldız, Haydar Baş'ın ifadelerine dayanamadığını ve “Peygamberimize söylediği sözden dolayı şeytana uydun” dediği anda bir anda etrafının çevrildiğini söyledi.

Sıddık Yıldız, sandalyeler arasına nasıl sıkıştırıldığını, ısrarla yüzüne vurulduğunu dile getirirken yaşananları anlatırken baygın bir vaziyette götürüldüğü bir hastanede başına gelen ilginç olayı da anlattı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ:

http://www.habervaktim.com/haber/167968/haydar_basa_itiraz_etti_dayak_yedi.html

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com